Fotooko na bieżąco
XXIII Konkurs Fotograficzny w Żarach
Spotkanie Walentynkowe.
12 lutego w naszym Klubie odbyło się spotkanie towarzyskie na okoliczność zbliżających sie "walentynek".
Zostałoono przygotowane przez Elę, Ewą i Emilię. 
Więcej na stronie ZUTW.

Miło mi poinformować, że to zdjęcie naszej koleżanki Bogumiły Hyli-Dąbek z klubu FOTOOKO zostało wybrane do kalendarza Przedsiębiorstwa Budowlanego KAPRO.
Więcej na stronie ZUTW.

Malowanka Jesienna
Wystawa fotograficzna Basi Konarskiej w Galerii "Na Ptasiej" została uroczyście otwarta w środę 21 listopada 2012 r. Wernisaż poprzedziło poetyckie spotkanie autorskie podczas, którego czytane były wiersze oraz śpiewane piosenki w wykonaniu Mirki Branickiej-Polarczyk. Więcej szczegółów na stronie ZUTW oraz na portalu mmzielonagora.pl   Zdjęcia z imprezy znajdują się w wydarzeniach.

Malowanka Jesienna

Już niebawem, a będzie to 21 listopada o godz.17:00 czeka nas interesujące wydarzenie. W Galerii "Na Ptasiej", która mieści sie w filli WiMBP przy ul. Ptasiej 32 spotkamy się z naszą Basią Konarską. Będzie to spotkanie autorskie oraz otwarcie wystawy Fotograficznej pt. "Malowanka Jesienna". Kuratorem wystawy jest Bogdan Jan Sringer, który tak przedstawia autorkę fotografii.

Piąte Juwenalia Trzeciego Wieku mamy za sobą. Dla naszego Klubu były to dni ciężkiej pracy. Jako jedyni rejestrowaliśmy przebieg imprezy. Owoc naszej pracy możemy obejrzeć na stronie ZUTW.
W czerwcu została zainstalowana w Lubuskim Muzeum Wojskowym wystawa fotograficzna Ewy Kwaśniewicz. Drugim miejscem wystawienniczym była Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna, a juz niedługo można będzie ją oglądać w Ratuszu w Polsko-Niemieckim Centrum Informacji Turystycznej. 
My możemy ją oglądać non stop w galerii Ewy Kwaśniewicz lub Fotooka.

8 października w łężyckiej filii Biblioteki Gminnej ustawiliśmy sztalugi a na nich umieścilismy naszą wystawę fotograficzną "Inna Zielona Góra". W najbliższej przyszłości planujemy zorganizowanie tam pleneru fotograficznego oraz wystawy poplenerowej inaugurującej powstanie galerii.

Kreator stron internetowych - strona bez programowania